WordPress Developer

Marketing – Opole

KOGO SZUKAMY?

Poszukujemy do stałej współpracy zdolnego WordPress Developera, który nie boi się wyzwań. Jeżeli posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku i chcesz pracować przy ciekawych międzynarodowych projektach, z pewnością znajdziesz wśród nas miejsce dla siebie. Dołącz do nas, jeśli:

posiadasz minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i bardzo dobrze znasz platformę WordPress oraz standardy kodowania WP;
dobrze znasz PHP, JavaScript, HTML i CSS;
świetnie znasz zagadnienia związane z UX/UI;
masz doświadczenie we wdrażaniu motywów oraz pluginów WordPress (prosimy o przesłanie linku do repozytorium ze zrealizowanymi projektami lub do strony www);
posiadasz umiejętność samodzielnego cięcia projektów i wdrażania motywów WP;
znasz język angielski w stopniu średniozaawansowanym – w mowie i w piśmie, Twoja komunikatywność jest na wysokim poziomie.

DO JAKICH ZADAŃ

Spełniasz powyższe kryteria? Super! Teraz sprawdź czym będziesz się zajmować i jeśli czujesz, że to idealne stanowisko dla Ciebie, wyślij nam swoje CV wraz z portfolio! Jako WordPress Developer będziesz odpowiedzialny/a za:

tworzenie serwisów internetowych w oparciu o CMS WordPress oraz projektowanie, serwisowanie, rozwijanie i wdrażanie szablonów i wtyczek do WordPress;
cięcie projektów graficznych i dbanie o terminową realizację projektów;
testowanie tworzonych stron na urządzeniach mobilnych;
dobrą współpracę z zespołem przy realizacji ciekawych projektów.

CO OFERUJEMY

null

Różne formy
zatrudnienia

null

Atrakcyjne
wynagrodzenie

null

Możliwości
rozwoju

null

Elastyczny
czas pracy

null

Możliwość
pracy zdalnej

null

Przyjazna
atmosfera

null

Karta
Multisport

null

Prywatna opieka
medyczna

null

Pizza
poniedziałki

null

Owocowe
wtorki

null

Hektolitry
dobrej kawy

null

Imprezy
firmowe

SPRAWDŹ, CZY TO MIEJSCE CZEKA NA CIEBIE!

Jeśli chcesz dowiedzieć się jak wygląda proces rekrutacji w naszej firmie, kliknij tutaj.

Z MANAGEMENT Sp. z o.o.
ul. Melchiora Wańkowicza 3
40-384 Katowice

hr@zmanagement.pl

+48 696 901 125

ZOSTAW NAM SWOJE CV!

    W CV prosimy umieścić klauzulę w pełnym jej brzmieniu: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu przez Z MANAGEMENT Sp. z o.o. dla celów rekrutacji na potrzeby spółki. Podane dane mogą zostać przekazane dla realizacji wskazanych celów wyłącznie podmiotom uprawnionym na podstawie przepisów prawa, jak również upoważnionym na podstawie zawartych przez spółkę umów. Podanie przez użytkowników danych osobowych jest dobrowolne. Użytkownikom przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

    Klikając w przycisk „Aplikuj” zgadzasz się na przetwarzanie przez Z MANAGEMENT Sp. z o.o., z siedzibą przy ul. Melchiora Wańkowicza 3, 40-384 Katowice, Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

    Uprzejmie informujemy, ze skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    PODZIEL SIĘ TĄ OFERTĄ ZE ZNAJOMYMI